Apple servis takip

Onarım Durumu Sorgula

Onarım Durumu Sorgula – ESC Servis

Apple aygıtınızı şarj etmek için bir değiştirme adaptörüne ihtiyacınız varsa bir Apple güç adaptörü edinmenizi öneririz. Ayrıca, orijinal olmayan değiştirme ekranlarının görüntü kalitesi bozuk olabilir ve bu ekranlar düzgün çalışmayabilir.

Apple onaylı ekran onarımları, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır. Apple Destek Topluluğumuz sorularınızı yanıtlayabilir. Daha önce bir başkası aynı soruyu sormuşsa en iyi yanıtı arayabilirsiniz.

Telefon, sohbet veya e-posta ile yardım alın, onarım oluşturun veya bir Genius Bar rezervasyonu yapın. Her gün yapmak istediklerinizden daha da fazlasını Apple ile gerçekleştirin. Apple Destek sayfasına hoş geldiniz Yardım etmek için buradayız.

Apple Destek sayfasına hoş geldiniz

Artı Troy Teknoloji, 'Eğitimde Çözüm Ortağı' olarak Apple tarafından yetkilendirilmiş olup, bu çerçevede farklı üniversite ve K12'lerde projeler üretmektedir. Tüm Apple ürünleri ve bu ürünleri destekleyen ürün ve uygulamalarla müşterilerimize en iyi butik çözümleri sunuyoruz.

Servisimiz yenilendi ama 25 yıllık tecrübeyle gelen kalite hiç değişmedi. Apple ürünleriyle ilgili her türlü teknik destek hizmetini yenilenen merkezimizde sunmaya devam ediyoruz. LocknCharge ürünleri ile iPad'leri güvenle saklayıp, kolaylıkla taşıyabilir ve 16 tanesini aynı anda şarj edebilirsiniz.

Pupa Center

Kontrollü ve güvenilir bir kullanım için Apple cihazlarınızın yönetimini kolayca sağlayabileceğiniz en etkin yazılım. İlk kayıttan, cihaz teslimine kadar tüm aşamalarda sms ile bilgilendirilmenin keyfini yaşayın.

Arızalı Cihaz Takip

Web sitemizden cihazınızın durumunu online takip edin. Yapılan tüm işlemlerden haberdar olun.

iPhone garanti süreci bedavadan sıfır ürün sahibi olmak

Servisimizde bulunan Apple ürününüzle ilgili onayınıza veya bilgilendirmenize ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda SMS ile onay bilgilendirmesi yapılacaktır. Lütfen durum sorgulama sayfasından yapılması gereken işlemi inceleyiniz ve müdahale ediniz.

Maliyeti ne kadar olacak?

Yakınınızdaki oturumlar için kaydınızı yapın. Her nesilden iPod için teknik servis bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Teknik Servis Takibi Teknik servisimize vermiş olduğunuz ürününüzü sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Gaziantep - Yetkili Teknik Servis. Apple destek makalelerini okuyun. Onarım isteğinizi şimdi başlatın. Bu garanti, tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaki haklara ek olarak sağlanır.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli, bunun bilincindeyiz ve size güleryüzlü hizmet sunuyoruz. Büyük bir titizlikle ve tüm önlemleri alınarak cihazlarınızı inceliyor, sizin için en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis deneyimini yaşatmak için buradayız.

 1. telefon numarası ile kişinin nerede olduğunu bulma.
 2. whatsapp da sohbet gizleme!
 3. xperia konum bulma;
 4. arama engelleme avea.
 5. Apple Yetkili Servisi | iPhone Yetkili Servisi | Ankara;
 6. polislerin kullandığı telefon takip programı indir?
 7. Forbes'taki ilk 500 şirketin.

Geniş kadromuz, bilgi birikimimiz ve "Apple Premium Servis Sağlayıcı" kalitesi ile hizmet vermek için sizi bekliyoruz.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web