Avea arama engelleme iptal etme

Avea (Türk Telekom) Arama ve Mesaj Engelleme

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Evet, her ay kesildiğine dair size mesaj ve bilgilendirme gelir.

Türk Telekom Numara Engelleme

O program nasil kullaniloyor yukledimde nasil engelleyecegimi bulamdim. Please enter your comment! Please enter your name here.

You have entered an incorrect email address! Bermuda Şeytan Üçgeninin Sırrı Çözüldü. Cehennem Kıyıları İskelet Sahili.

 • Avea gizli numaradan aramaları engelleme.
 • .
 • .

Nokia telefonumda tüm gelen çağrıları engelledim. Sonra ne kadar uğraştıysam eski haline getiremedim.

Türk Telekom (Avea) çağrı engelleme numara kaldırma

Hem bimcell hem de tük telekoma şikayetvarda konu açtım. Sorun yok diyorlar ama ne çağrılar ne de mesajlar ulaşıyor. Yukarıdaki kodları dener misin?

“Avea gizli numaradan arama, engelleme ve engel kaldırma” üzerine 1 yorum

Reklam ve Sponsorluk Gizlilik Sözleşmesi İletişim. Forum Bu Bölümde Ara. Bilgibak Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Aradığınız numara şu anda müsait olmadığından çağrı kabul etmemektedir, daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Engellenen listesine en fazla 50 numara ekleyebilirsiniz. Böylelikle izin verilen listeniz kullanım dışı hale gelir.

Cihazı yeniden başlatmayı unutmayın. Bugun rahatsiz edilmemek icin gelen tüm cagrilari engelledim ama ne yaptiysam engellemeyi iptal edemedim.

 1. telefon takip mspy;
 2. Avea (Türk Telekom) Arama ve Mesaj Engelleme | splitservis.com?
 3. Servis Bilgisi.
 4. Arama engel kaldırma??
 5. iphone yazılım yükleme fiyatı!
 6. AVEA KISAYOLLARI - Parça Kontör Sitesi - splitservis.com.

Engellenen listesini aktif hale getirmek için: Böylelikle engellenen listesini tekrar kullanıma açmış olursunuz. Engellenen listesine en fazla 50 numara ekleyebilirsiniz. İzin verilen listesine numara eklemek için: İzin verilen listesinden numara çıkarmak için: Oluşturduğunuz izin verilen listesini kullanıma kapatmak için: Böylelikle izin verilen listeniz kullanım dışı hale gelir.

İzin verilen listesini aktif hale getirmek için: Böylelikle izin verilen listesini tekrar kullanıma açmış olursunuz. İzin verilen listesine en fazla numara ekleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarda Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

Çağrı Engelleme aktivasyon işlemlerinizi buradan yapmak için tıklayın Türk Telekom mağazaları: İzin verilen ve engellenen listeleri abonelik iptali durumunda maksimum 6 ay saklanabilir. Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.

Numaranın engellemesini kaldırma

Türk Telekom Numara (Çağrı) Engelleme Servisi ile sizi aramasını istemediğiniz numaraları kolaylıkla belirleyip engelleyebilirsiniz. Bilgi için tıklayın. Türk Telekom çağrı engelleme servisini kullanan bir ziyaretçimiz engellediği numaraları nasıl kaldırabileceği konusunda yardım istemiştir.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web